x
Notes ofert

Home Staging

Profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży.

Masz problem ze znalezieniem kupca zainteresowanego nabyciem oferowanej przez Ciebie nieruchomości? Nasza nowa usługa rozwiąże ten problem, wydobywając na światło dzienne wszystkie ukryte walory Twojego mieszkania.

W trosce o interesy naszych klientów do oferty biura wprowadzamy ofertę Home Staging - usługę, która nie bez przyczyny zdobyła wielką popularność na zachodnich rynkach nieruchomości. Pomożemy Ci odmienić wystawioną na sprzedaż nieruchomość i tym samym podnieść jej wartość rynkową oraz zainteresować nią osoby, które aktualnie poszukują swojego wymarzonego mieszkania.

Oferowana przez nas usługa wiąże się z nadaniem wnętrzu cech, które przekonają potencjalnego nabywcę o jego niepowtarzalności i wartości. Odpowiednim oświetleniem oraz reorganizacją układu przestrzennego nadamy mu przyjazną atmosferę i wyeksponujemy zalety lokum oraz jego ukrytą funkcjonalność. Odmieniona kolorystyka oraz aranżacja wnętrza wydobędzie piękno oraz indywidualny charakter nieruchomości. Przy pomocy nieznacznych zmian przemówimy do wyobraźni niezdecydowanym nabywcom, uwydatniając w Twoim mieszkaniu cechy których najbardziej szukają. Wszystkie wymienione elementy dadzą wymierny efekt w postaci zwiększenia wartości rynkowej mieszkania i szybszego sfinalizowania transakcji.

                                    

 

Jesteś zainteresowany naszymi mieszkaniowymi metamorfozami? Zapraszamy do In.House!

/home-staging