x
Notes ofert

O firmie

In.House tworzą ludzie z pasją, specjaliści w swoich dziedzinach: prawie, ekonomii, kredytach, nieruchomościach, fotografii, architekturze wnętrz. Nigdy nie działamy w pojedynkę, każdą sprawę rozwiązujemy zespołowo, a naszych Klientów nigdy nie zostawiamy bez pomocy!

W naszym zespole mamy trzech licencjonowanych pośredników, dwóch prawników, dwóch specjalistów od kredytów hipotecznych, specjalistę od Home Staging, każdy z nas ma duże doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości oraz przeszedł kurs fotografii wnętrz.

Jeśli chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość za cenę, która będzie Cię satysfakcjonować; jeśli nie chcesz marnować czasu na odbieranie setek telefonów ani tracić godzin na pokazywaniu nieruchomości - zaufaj naszemu zespołowi! Sprzedażą zajmiemy się szybko i profesjonalnie. Sprawdź poziom prezentowanych przez nasze biuro ofert, porównaj jakość zdjęć, przeczytaj umowę i przyjdź na kawę aby omówić szczegóły współpracy!

Nasze biuro znajduje się w Szczecinie, przy ul. Bolesława Śmiałego 39, (brak strefy platnego parkowania). Jesteśmy do dyspozycji w biurze od poniedziałku do piątku, między 10.00 a 18.00 – jednak godziny naszej pracy zawsze dostosowujemy do potrzeb Klientów.