x
Notes ofert

Oferta nr 363644 - obiekty / sprzedaż

Dane oferty

Cena: 1 800 000 zł
powierzchnia: 3 659m2
miejscowość: DZIWNÓWEK
pow. działki [m²]: 3 659

Na sprzedaż działka o powierzchni 3659 m2 zlokalizowana w miejscowości uzdrowiskowej Dziwnówek z funkcjonującym ośrodkiem wczasowym. Aktualnie na działce znajduje się jeden budynek murowany oraz 16 drewnianych domków letniskowych.

Działka usytuowana jest przy głównej drodze. W najbliższym sąsiedztwie zabudowa wielorodzinna, duży sklep i parkingi.

Dla działki wydano WARUNKI ZABUDOWY na inwestycję polegającą na budowie zespołu 5 budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu, w tym budową zespołu miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Wymagania:
1) obowiązuje nieprzekraczalna linia zabudowy w odległości 15 m od granicy działki umiejscowionej od południa,
2) powierzchnia zabudowy: max. 27,5 % powierzchni działki,
3) powierzchnia biologicznie czynna: min. 40 % powierzchni działki,
4) szerokość elewacji frontowej budynku: do 16,8 m z tolerancją do 20%,
5) wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej: max. 8,0 m (warunkowo dopuszcza się zwiększenie do 9,5 m),
6) geometria dachu: płaski lub stromy dwuspadowy (20-45 stopni) lub wielospadowy; max.wysokość budynku -11,0 m.
Dostępny jest projekt koncepcyjny zagospodarowania terenu dla inwestycji składającej się z 34 lokali mieszkalnych, 34 stanowisk postojowych, w tym 7 w garażach wbudowanych. Powierzchnia zabudowy 998,72 m2 (max. 1003,75 m2).

DZIWNÓWEK to miejscowość letniskowa posiadająca status uzdrowiska. Położony jest wśród sosnowych lasów, a od północy i zachodu otoczony wodą. Jedynie 250 m na zachód znajduje się Zatoka Wrzosowska, a 550 m na północ - piękna, szeroka, piaszczysta plaża i wody Bałtyku. Osoby poszukujące chwili wytchnienia mogą spacerować w otoczeniu zieleni, wylegiwać się na przepięknej plaży i podziwiać widok morza. Z kolei pobliskie Jezioro Wrzosowskie daje możliwość aktywnego spędzania czasu i uprawiania rozmaitych sportów wodnych. W wielu miejscach na brzegu jeziora wybudowano przystanie, gdzie cumują jachty, motorówki, kajaki i rowery wodne.

Dziwnówek zlokalizowany jest woj. zachodniopomorskim, ok. 8 km w stronę wybrzeża od Kamienia Pomorskiego. Dojazd drogą wojewódzką 102 lub 107. Sezonowo do Dziwnówka można dojechać autobusem z największych miast w Polsce. Nietrudno też o połączenia z takich miast jak Świnoujście (39 km), Międzyzdroje (30 km), czy Kamień Pomorski (8 km), z których kursują zarówno autobusy, jak i prywatne minibusy. Najbliższa stacja kolejowa znajduje się w Kamieniu Pomorskim, można również skorzystać ze stacji w Międzyzdrojach lub w Wysokiej Kamieńskiej (30 km).Więcej informacji

 • pow. działki [m²]: 3 659
 • data wprowadzenia: 2019-03-30
 • nieruchomość: OBIEKTY
 • uzbrojenie działki - przyłącza: ELEKTR.3-FAZ.,KANAL.SANIT.,KANAL.DESZCZ,SIEĆ WODOCIĄDOWA,GAZ
 • operacja: SPRZEDAŻ
 • województwo: ZACHODNIOPOMORSKIE
 • powiat: KAMIEŃSKI
 • gmina: DZIWNÓW
 • pow. użytkowa [m²]: 3 659
 • typ umowy pośrednictwa: WYŁĄCZNOŚĆ
 • dostępne sieci: GAZ, PRĄD
 • rynek: WTÓRNY


+ powieksz Lokalizacja: dokładna przybliżona